Uz Bioderma mājaslapu

Sensibio/Atoderm produkti

Otrais līmenis
ozolaana

Labdien! Ilgstoši ( 5.mēneši) lietoju zaļo Bioderma līniju (micelāro ūdeni, gelu, serumu, global un sensitive krēmus) kopumā ar antibiotikiem ( izrakstīja dermatoloģe). Nesen pamanīju ka āda ir mainījušies, kļuva ļoti sausa un jūtīga. Piņņu vairs nav, palika sarkani pleķi. Biju pie dermatologa, ieteica tālāk lietot Sebium līniju. Kosmetoloģe pretī ieteica sarkano līniju. Neskatoties uz to, ka sausai ādai piemērota zilā (Atoderm) līnija. Vēlos pamēģināt kaut ko jaunu. Gribētu uzzināt, kuri līdzekļi no Sensibio/ Atoderm vairāk patīk Jums? Kuru krēmu labāk izvēlēties? Paldies!

  • Publicēts: 2019/08/09 15:41
Otrais līmenis
alise85

Man ir sausa āda ar noslieci uz apsārtumu. Lietoju sarkano micelāro ūdeni no rītiem un vakaros. No rītiem lietoju Hydrabio perfectour spf30 bet vakaros hydrabio creme krēmu. Tā gan nav atoderm līnija, bet savu funkciju (mitrināt un nomierināt ādu) tā pilda. Varbūt noder.

  • Publicēts: 2019/08/09 19:23
Pirmais līmenis
simonapp

Izklausās, ka tev vajadzētu lietot Sensibio produktus, jo Sebium produkti ir paredzēti taukainai/problemātiskai sejas ādai, tādējādi ir jāmēģina rast balanss. Saskāros ar līdzīgu problēmu, kam gan klāt vēl bija arī sejas ādas rozācija. No rītiem un vakaros lietoju Sebium attīrošo gelu, tad notīru seju ar Sensibio AR micelāro ūdeni, no rītiem papildus iepriekš minētajiem līdzekļiem uzklāju vai nu Sebium Mat Control krēmu vai arī Sensibio AR krēmu (atkarībā no savām sajūtām- ja sejas āda šķiet sausa, tad lieku AR krēmu, bet, ja taukaina- tad Mat Control, jo tad dienas laikā sejas āda neizskatās tik taukaina).

  • Publicēts: 2019/08/13 15:00