Uz Bioderma mājaslapu

Sejas sagatavošana ziemai

Pirmais līmenis
Rotaliga

Kā jūs sagatavojat seju aukstajam laikam?

  • Publicēts: 2019/09/27 10:55
Otrais līmenis
ozolaana

Mana āda ir pārāk sausa ( īpaši rudenī un ziemā) un, lai kaut kā saglabāt viņu par " mitru" izmantoju Bioderma sarkano līniju no rīta un taukaino bērnu krēmu vakarā. Man palīdz. Arī taisu dažādas maskas ( ar aloe vera sulu un skābo krējumu ( dabīgu, no laukiem)),tie labi mitrina.

  • Publicēts: 2019/09/28 14:28
Trešais līmenis
laine.m

Izmantoju Bioderma sarkano līniju. Manai ādai der! Jāskatās individuāli.

  • Publicēts: 2019/09/29 20:16
Otrais līmenis
alise85

Ziemā kad laukā ir mīnusi un dzīvoklī ir silts un sauss gaiss (apkures dēļ) sejai lietoju Hydrabio creme. Tāda sajūta, ka āda to burtiski aprij. Pēc tam tā ir tik maiga un patīkama. Galvenais atcereeties un pieradināt sevi pie ūdens dzeršanas arī ziemas laikā. Ķermenim lietoju Atoderm dušas eļļu. Pēc tās nav pat sajūtas, ka būtu nepieciešams kāds ķermeņa krēms.

  • Publicēts: 2019/10/22 23:13
Trešais līmenis
Maijaija_

Es šajā vēsajā un sausajā regulāri lietoju trīs produktus. Vakaros un rītos vispirms nomazgāju seju ar Sébium Gel moussant attīrošo putojošo gelu, tad nosusinu seju, tad ar vati, samitrinātu ar Sensibio H2O attīrošo micelāro ūdens jutīgai ādai, maigi notīru seju. Micelāro ūdeni neslauku nost, ļauju pašam uzsūkties. Šī kombinācija mazina taukainas ādas sajūtu, bet arī nesausina ādu. Kopumā rodas svaiga, tīra un maiga sajūta. Papildu vakaros uzklāju Sébium Hydra mitrinošo un kompensējošu krēms ādai ar noslieci uz piņņu veidošanos, tas nodrošina, lai neveidotos sausi pleķi. Manuprāt, īpaši svarīgi ir parūpēties par ādu vakaros pēc mazgāšanās, bet tikpat būtiski to darīt arī no rītiem, lai sagatavotu sejas ādu kosmētikai un dienai.

  • Publicēts: 2019/11/06 14:58