Uz Bioderma mājaslapu

Photoderm Nude Touch SPF 50+

Pirmais līmenis
Kandela

Tuvojas maijs un ir pienācis laiks sākt lietot sauļošanās līdzekļus ar nedaudz augstāku SPF. ☀️☀️

  • Publicēts: 2021/04/25 18:01
Pirmais līmenis
Kandela

– Bioderma Photoderm Nude Touch ir kļuvis par manu personīgo favorītu. ✨

  • Publicēts: 2021/04/25 18:05
Pirmais līmenis
Kandela

Man tas ļoti patīk, jo sajūta uz ādas pēc tā uzklāšanas ir tiešām viegla, nav taukaina vai lipīga. Šķiet, ka neesmu vispār neko uzklājusi un man tas patīk.Make-up uzklāšana pa virsu krēmam nedod lipīguma sajūtu vai kā citādi to nebojā.Tilpums 40g: ļoti ērts un pietiek ilgam laikam.Lietošana: Es to uzklāju ar spondžu (produkts pirms tam jāsakrata, lai šķidrums un pigments neatdalītos).Es to neesmu turējusi uz sejas ādas 8 stundas pēc kārtas, bet varu apliecināt, ka tas nodrošina savas funkcijas ļoti labi. Priekšrocības: viegla fluīda tekstūra, ērta lietošana, labi noslēpj pūtītes plankumus, ādas taukaino spīdunu, nav komedogēns. Trūkumi: nav novēroti.Vai esat pašas mēģinājušas šo produktu un kādas ir jūsu atsauksmes par to?

  • Publicēts: 2021/04/25 18:09
Trešais līmenis
laine.m

Paldies par iepēju Bioderma lojalitātes klubam testēt šo produktu. Pirms tam lietoju Photoderm Max spf 50+ ar toni. Ļoti patīk arī šis produkt, bija interesanti salīdzināt abus. Tomēr mans favorīts ir Photoderm Nude Touch. Pirmais ko ievēroju bija tekstūra. Sākumā domāju, ka nē, nebūs mans, jo klājot biju pieradusi, ka iepriekšējam sastāvā eļļa nav klāt. Bet biju pārsteigta, ka šim ēļļa jūtas tikai pašā klāšanas sākumā. Uzklājot kremu, tā iesūcas ādā ļoti ātri un nav jūtasms nedz smagums, nedz spīdums. Sejas tonis pēc šī ir dabisks, neuzkrītoš, izlīdzina sejas toni. Protams, lieliski tas, ka ir augsta aizsardzība pret sauli.

  • Publicēts: 2021/04/27 07:41
Otrais līmenis
Laasiite

Bija iespēja izmēģināt Photoderm nude touch SPF 50+ saules aizsargkrēmu ar gaišu toni. Pirmās sajūtas ļoti viegls un patīkams ādai. Āda kļūst zīdaina, maiga un pats galvenais nepaliek taukaina. Krēms klājas viegli. Sākumā bažījos par toni. Likās, ka manai ādai būs par tumšu (jo ir ļoti gaiša āda), bet uzklājot pielāgojās ādas tonim, un izskatījās labi. Pagaidām vēl siltās dienas tik daudz nelutina mūs, bet domāju, ka arī saules aizsargfunciju pildīs labi, jo ir pieredze ar citiem Biodermas saules aizsargproduktiem. Šis noteikti būs produkts, ko lietošu arī turpmāk, esmu ļoti apmierināta ar to. Paldies Bioderma, ka devāt iespēju izmēģināt.

  • Publicēts: 2021/05/01 17:55
Otrais līmenis
kate.kalnina

Saņēmu lietošanai Photoderm nude touch SPF 50+ saules aizsargkrēmu. Ļoti patīk,ka nav smaržas,kas man ir būtiski krēmiem. Tonis gan manai bālajai ādai ir par tumšu, bet ādas stāvoklis ir ļoti uzlabojies pēc nedēļas lietošanas. Patīkama tekstūra,viegli iesūcas ādā. Noteikti nav taukainuma efekts. Patīkami,ka ari ir saules aizsardzības,jo to sejas krēmos un vēl pie tam tik liela,reti kad ir atrodama ❤ Paldies par iespēju izmēģināt ko jaunu

  • Publicēts: 2021/05/11 06:07
Pirmais līmenis
sinta2201

Paldies par sniegto iespēju izmēģināt produktu. Saņēmu testēšanai gaišo toni, tomēr tas izrādījās nedaudz par tumšu manai ādai. Klājas uz sejas labi un vienmērīgi, neatstāj taukainu kārtu. Sedzamība - vidēja. Ja ir kāda aknes atstāta pēda, daļēji to nosegs.

  • Publicēts: 2021/05/13 08:44
Pirmais līmenis
Laurinya

Esmu ļoti sadraudzejusies ar šo produktu, klājas vienmērīgi, tikai iepriekš ļoti labi jāsakrata flakons. Esmu kombinētās ādas īpašniece un karstā laikā vienmēr sejas āda ļoti spīdēja, pēc šī produkta āda ir matēta un ilgāk saglabā svaigu izskatu. Gaišai ādai tonis Nude būs piemērots. Pēc uzklāšanas sejas ādas tonis izlīdzinās, noturība ir ļoti laba un āda ir aizsargāta no saules.

  • Publicēts: 2021/05/14 07:04
Pirmais līmenis
jelenas

Попробовала этот крем. Сначала была удивлена текстуре-очень жидкая. Но приноровилась наливать немного на тыльную сторону руки и затем наносить на лицо. Распределяю пальцами. Очень нежная текстура. Легко тонирует лицо. Я сверху наношу немного рассыпчатой пудры. Но когда отправлюсь на пляж загорать, обойдусь без припудривания. На лице крем практически не ощущается. Резюме: крем понравился. Рекомендую для комбинированной светлой кожи.

  • Publicēts: 2021/05/17 14:10
Pirmais līmenis
mjau8

Paldies par sniegto iespēju izmēģināt Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50+. Iepriekš biju izmēģinājusi dažādus šāda veida sejas aizsardzības līdzekļus, bet tie pamatīgi aizsprostoja poras un radīja pumpu problēmas. Jau lietoju vairāk kā 2 nedēļas šo produktu un mana āda ir uzlabojusies. Ļoti patīk konsistence, tā ir ļoti viegla un klājas labi, arī nejūtu nekādu specifisku smaržu. Šis produkts paliks manā kosmētikas maciņā - ir vasara un neprasās pat likt tonālo krēmu. Paldies par šo iespēju.

  • Publicēts: 2021/05/19 18:21