Uz Bioderma mājaslapu

Photoderm Cover Touch SPF50+

BIODERMA LATVIJA

Photoderm COVER Touch SPF50+ ir pilnīgi sedzošs tonēts saules aizsarglīdzeklis taukainai un kombinētai ādai. Aicinām Photoderm COVER Touch SPF50+ lietotājus dalīties savos iespaidos par jaunā produkta lietošanu!

  • Publicēts: 2020/06/19 12:58
Otrais līmenis
Līga Marija

Produkts ir ļoti sedzošs. Man pašai ādas krāsa ir diezgan gaiša,tāpēc šī produkts tonis likās pārāk tumšs( drīzāk pat oranžš). Man bija tas jāuzklāj ātri, jo šķita ka nožūs un nebūs iespējams izsmērēt. Es vispirms uzliku krēmu un pēc pāris sekundēm liku cover touch,lai varētu to vienmērīgi izsmērēt. Neskatoties uz nepareizo toni, labi sapludinot bija ļoti labs rezultāts, ilga noturība, pumpas nemetās un es tam ļāvu oksidēties un pielāgoties manam sejas tonim. Manuprāt, ja es iesauļošos, tad šis produkts būs perfekts šai vasarai. Dienas beigās to noņēmu ar sebium gel un micelāro ūdeni! Galvenais vispirms ir uzlikt mitrinošo krēmu un produktu izsmērēt vienmērīgi un veikli!

  • Publicēts: 2020/06/19 13:12
Otrais līmenis
Bububa

Pirmajā reizē uzliku par daudz šī produkta, nepatika iznākums - izskatījos pēc lelles vārda vistiešākajā nozīmē. Sejas āda man ir gaiša un liekot šī produkta gaišo toni, šķita, ka tāpat pārāk nedabīgi. Bet labs rezultāts nāk ar pieredzi, nākamajās reizēs vienkārši liku mazāku kārtu un vienmērīgi izsmērēju pa seju. Iedod tādu skaistu tonējumu un vienlaikus pasargā no saules. Ar produktu esmu apmierināta, ieteicu to arī savai draudzenei, kurai ir problemātiska un taukaina sejas āda!

  • Publicēts: 2020/06/20 20:13
Pirmais līmenis
zoloto

Pirmo reizi izmēģinot šo produktu, nācās saskarties ar jautru kontrastu, ņemot vērā, ka ir gaiša, pat ļoti gaiša sejas āda, rezultāts bija kā bronzas statujai. Nākamajās reizēs centos lietot minimāli plānu kārtiņu, pirms tam uzklājot dienas krēmu. Aktīvā dzīvesveida piekritējiem karstā laikā, kad ir izteikta svīšana un protams rokas pieskaras pie sejas, lai noslaucītu sviedrus, sanāk mazliet zebras efekts. Diemžēl šis produkts nav piemērots manai problemātiskajai ādai, jo ir salīdzinoši lielas poras, un pēc šī līdzekļa poras aizpildijās ciet, rezultātā sajūta, ka āda neelpo. Pieļauju iespēju, ka šis līdzeklis ir labi piemērots personām ar tumsnēju, jau nosauļotu ādas toni un minimālām porām.

  • Publicēts: 2020/06/24 14:51
Otrais līmenis
Melamorri

Man, ka bālas ādas ipašniecei, pēc šī līdzekļa gaišā toņa uzklašanas seja izskatās nedaudz pēc umpa lumpa. Varbūt pēc vairākām sauļošanas reizem tonis man derēs un tad varēšu to lietot biežāk. Bet runājot par pašu līdzekli, biju patīkami pārsteigta ar 100% sedzamību, ar to var droši aizvietot tonālo krēmu, ka arī, nebija vēlmes seju nomazgāt, kā bieži gadās ar tonāliem krēmiem vasaras laikā. Kopumā esmu apmierināta, bet žēl ka pagaidām ir tikai divi toņi.

  • Publicēts: 2020/06/30 16:00