Uz Bioderma mājaslapu

NEVĒLAMĀS PUMPIŅAS

Trešais līmenis
Elii_gum

Sveikas. Kā jūs tiekat galā ar mazajām pumpiņām uz sejas? Neesmu pusaudze.Pinnes tās nav. Esmu novērojusi,ka ,pēc sasvīšanas,uz sejas parādās sīkas rozīgas pumpiņas.Arī dekoltē zonā (kas pavisam nav jauki) un muguras augšdaļā.Tur saprotams,jo kāds krekliņš ir mugurā. Aiztikt neaiztieku,nespaidu. Pēdējās reizēs uzsmērēju Cicabio krēmu,bet nezinu,vai tā ir pareizi.Vispār Cicabio krēmam ir jābūt katrā mājā. Vakar apdedzināju roku ar gludekli un cicabio "smuki" sadziedēja,čūla neparādījās un nesāpēja. Puikam,kuram regulāri " aprautas" lūpas,Cicabio glābj vienmēr. Mabām sejas pumpiņām kaut ko jau palīdz,bet varbūt ir cits pretpumpu līdzekli,kuru jūs varētu ieteikt? Nu tāds- uzsmērē un " čiks" un gatavs-pumpas nav. Labi,ne jau burvju līdzekli meklēju, bet kaut ko tuvu tam :D

  • Publicēts: 2019/05/12 23:00
Trešais līmenis
Elii_gum

Meitenes....tiešām neviena nevar ko ieteikt?

  • Publicēts: 2019/05/15 23:30
Pirmais līmenis
aiga

Man jau liekas, ka pirmais pret pumpiņām ir regulāri attīrīt seju un arī kakla ādu un muguras augšdaļu ar micelāro ūdeni, to jau bieži aizmirstam, jo ieciklējamies tikai uz sejas ādas attīrīšanu un kopšanu. Bet arī dekoltē un muguras daļa tomēr regulāri jāattīra. Principā domāju, ka var arī lietot uz dekoltē zonas produktus, kas paraudzēti taukainai ādai, tas varētu palīdzēt.

  • Publicēts: 2019/05/16 15:19
Trešais līmenis
Elii_gum

Jā,AIGA, laikam Tev taisnība par micerālo dekoltē un mugurai. Mugurai retāk sanāk to izdarīt. Tad micerālo dekoltē un mugurai vajadzētu Sebium?

  • Publicēts: 2019/05/16 22:56
Bioderma speciāliste

Taukainas, problemātiskas sejas un muguras ādas attīrīšanai iesakām izvēlēties Sebium līnijas micelāro ūdeni.

  • Publicēts: 2019/05/17 13:54
Otrais līmenis
Luīze Patrīcija

Noteikti vajag attīrīt tāpat kā sejas ādu. Pari kopš dekoltē zonu attīru ar micerālo ūdeni, tā ir kļuvusi ''tīrāka'', protams visu tas neatrisina, bet tiešām uzlabo ādas stāvokli. ;)

  • Publicēts: 2019/05/20 12:34
Otrais līmenis
Zane Z

Hmm, bet vai esi droša, ka tās pumpiņas nenāk "no iekšpuses" nevis ir ārēju faktoru rezultāts? Man, piemēram, reizēm sametas pumpiņas no saules... tātad var teikt - alerģiskas. No produktiem dekoltē, pleciem (man arī metas pumpiņas) izmantoju jebkuru no 3 micelārajiem, šobrīd ir rozā un zilais, abi labi :)

  • Publicēts: 2019/05/21 09:10
Trešais līmenis
Elii_gum

Hmm,iespējams,ka no "iekšpuses", bet kas to lai zina. Vienkārši tā esmu novērojusi,ka pēc sasvīšanas parādās.. Bet ceru ar micelārajiem ūdeņiem tikt galā. Gan jau,regulāri lietojot, efekts būs.

  • Publicēts: 2019/05/28 13:46