Uz Bioderma mājaslapu

Mazuļa ādas kopšana + iespēja iegūt balvu

BIODERMA LATVIJA

Pastāsti, kā Tu kop sava mazuļa ādu. :) 11. maijā starp visiem komentāriem izlozēsim 10 ABCDERM šampūnus.

2020-05-11 13:35:28
Konkurss ir noslēdzies! ABCDERM šampūnus iegūst chipiks, irbiite, susursz, spodniece, agucisk, maksiml, taima, krista, sandulis33, Aija Lukša. Apsveicam! :)
2020-05-11 13:35:26
Konkurss ir noslēdzies! ABCDERM šampūnus iegūst chipiks, irbiite, susursz, spodniece, agucisk, maksiml, taima, krista, sandulis33, Aija Lukša. Apsveicam! :)
2020-05-11 13:34:51
Konkurss ir noslēdzies! ABCDERM šampūnus iegūst chipiks, irbiite, susursz, spodniece, agucisk, maksiml, taima, krista, sandulis33, Aija Lukša. Apsveicam! :)
2020-05-11 13:34:14
Konkurss ir noslēdzies! ABCDERM šampūnus iegūst chipiks, irbiite, susursz, spodniece, agucisk, maksiml, taima, krista, sandulis33, Aija Lukša. Apsveicam! :)
I
2020-05-05 13:29:36
Manam mazulim ir atopiska āda, tāpēc jau ilgu laiku lietoju Atoderm Intensive mazgāšanas līdzekli un Atoderm Intensive baume ķermeņa krēmu. Bija laiki, kad baume bija jālieto pa 4x dienā, tagad pietiek ar vienu reizi
Trešais līmenis
laine.m

Japastāsta šeit pat komentārā?

  • Publicēts: 2020/05/05 12:16
BIODERMA LATVIJA

Jā, mēs aicinam komentāros pastāstīt kādus kopšanas, attīrīšanas līdzekļus izmantojat, kāpēc, ko iesakāt vai gribētu izmēģināt.

  • Publicēts: 2020/05/05 12:44
Pirmais līmenis
svetlana.vorslova@gmail.com

Tā kā mūsu ģimenē mazulis ir ienācis tikai nepilnus 3 mēnešus atpakaļ, īpašas pieredzes ādas un matu kopšanā man nav. Pēc paziņu un draudzeņu ieteikumiem bija izvēlēti Bebe līnijas matu kopšana šampūns pret piena krēvelēm un mazgāšanas gēls. Jāsaka ka mūsu mazulim ir diezgan taukaina āda un uz galva ādas, deguna un vaidziņiem visu laiku parādās kaut kādas pumpas. Ar prieku izmēģinātu citus ādas un matu kopšanas līdzekļus, kas varbūt būtu mums vairāk piemēroti.

  • Publicēts: 2020/05/05 13:18
Pirmais līmenis
Chipiks

05 13:29:36 Manam mazulim ir atopiska āda, tāpēc jau ilgu laiku lietoju Atoderm Intensive mazgāšanas līdzekli un Atoderm Intensive baume ķermeņa krēmu. Bija laiki, kad baume bija jālieto pa 4x dienā, tagad pietiek ar vienu reizi

  • Publicēts: 2020/05/05 13:30
Otrais līmenis
irbiite

Mūsmājās aug "bez viena mēneša trīsgadniece". Sākotnēji izmantojām Bubchen kosmētiku, johnson & johnson un Avene. Kopš pati sāku lietot Bioderma produkciju - aizvien biežāk plauktos parādās šīs firmas produkcija. Pašlaik izmantojam Atoderm Preventive, lai koptu meitiņas ādu. Mazā dikti priecājas, kad vannā kāpjot var tikt pie mammas Atoderm Huile de douche (laikam ļoti patīk smarža) - šo gan neizmantojam ikdienā. Pavasarī ārā ejot jau pati stiepa roku pēc BIODERMA Atoderm lūpu balzama. Gribētos izmantot kādu matu šampūnu, kas paredzēts tieši bērniem no Bioderma līnijas.

  • Publicēts: 2020/05/05 13:48
Pirmais līmenis
SusursZ

Sveiciens visiem! Ir tā, ka vecākajam dēlam (2,5 gadi) ir atopiskais dermatīts, par laimi, vieglā formā. Ikdienā nepārtraukti lietojam Bioderma Atoderm krēmu un Atoderm dušas eļļu. Ziniet, rezultāti ir pārsteidzoši! Kopš lietojam šos produktus nepārtraukti, bērnam nav bijis neviens saasinājums, āda ir mitrināta, pabarota un vesela. Tāpēc, kad piedzima meita (šobrīd gandrīz 5 mēneši), man nebija ne mazāko šaubu par to, kādu vannošanās līdzekli izvēlēties mazajam cilvēkam. Kā arī esmu atklājusi, ka Atoderm SOS spray lieliski der mazajiem cilvēkiem, kad gadās noķert kādu oda kodienu, perfekti nomierina kodiena vietu! Tas ir vēlviens neatņemams Biodermas produkts mazo cilvēku “aptieciņā”.

  • Publicēts: 2020/05/05 14:16
Otrais līmenis
kalnakatrin

Esmu iecienījusi BIODERMA ATODERM produktus, SENSIBIO micelāro ūdeni. Esam mazulīša gaidībās; satikšanās ar viņu būs vasaras vidū, bet jau tagad domāju, ka rūpēm par viņu iegādāšos ABCDERM produktus. Pirmās būs mitrās salvetes zīdaiņiem, lai tās ņemtu līdzi, dodoties pastaigās pa mežu. Lai mums, BIODERMA lojalitātes kluba biedriem, ir saulains, mirdzošs un skaists maijs!

  • Publicēts: 2020/05/05 14:32
Otrais līmenis
Monta Vasara

Tā kā pati esmu bioderma produkcijas liela cienītāja jau vairākus gadus, nedomājot ilgi zināju, ka bērniņam arī tiks lietota bioderma bērnu līnija. Šobrīd lietoju meitiņai ABCDerm dušas želeju un Bioderma photoderm saules aizsargkrēmu un ja ir kāds sausāks pleķītis lietojam Atoderm creme, kas ir arī visai ģimenei. Noteikti plānos ir iegādāties arī bērnu šampūnu, ta ka matiņi jau sāk augt, jo līdz šim ABCDerm dušas želeja tika izmantota arī galvas mazgāšanai. Bernam šobrīd ir tikai seši mēneši, bet noteikti bioderma ir favoritlinija, kuru nemainīšu.

  • Publicēts: 2020/05/05 14:40
Otrais līmenis
Laimdota

Esmu divu puišeļu māmiņa. Vecākajam drīz būs 3 gadi, jaunākajam vēl tikai 1 gads. Abi puiši man padevušies ar problemātisku ādu. Jau kopš dažu mēnešu vecuma abiem kā vienam uz ķermeņa bija sausi ādas pleķi, respektīvi- atopiskais dermatīts. Biodermas produktus lietojam no pirmajiem mēnešiem. Sākām ar Bioderma Ultra-Nourishing Dermo consolidating kremu, kas tā brīža AD stāvoklim bija ļoti iedarbīgs. Ikdienas mazgāšanā izmantojām Biodermas dušas eļļu. Vēlāk izmēģinājām smērēties ar Biderma ultra-nourishing cream un mazgāties ar Bioderma ultra-Gentle dušas želeju. Šos abus arī pati joprojām lietoju ikdienā. Ar lielāku vecumu, arī AD kļuva agresīvāks, tad pārgājām un joprojām cītīgi lietojam Bioderma Atoderm Intensive baume un ikdienā mazgājoties Bioderma Atoderm intensive dušas želeju. Šī kombinācija ir nepārspējama un bērnu āda paliek mīksta un sausie pleķi izzūd. Godīgi sakot, no visiem līdzekļiem un dāžādiem ražotājiem, ko esam izmēģinājuši, šis komplekts ir devis viss labākos rezultātus! Tā nu pie šī mēs arī pieturamies joprojām un turpināsim to darīt, jo tas bērnu ādai ir vienīgais glābiņš. Vispār mūsu ģimene kopumā ir ļoti iecienījusi Biodermas produktus ne tikai bērniem, bet arī mēs vecāki esam atlasījuši savus favorīt produktus ko lietojam ikdienām! Foto pievienoju arī visu mūsu bērnu lietoto produktu arsenālu! :)

  • Publicēts: 2020/05/05 16:15